VILNIUS

DRUSKININKAI

Apie įmonę

Laidojimo namai „Nutrūkusi styga“ veiklą pradėjo 1994 m. Vilniuje, Šiaurės miestelyje.
Įmonė buvo viena iš pirmųjų privačių laidojimo namų Vilniaus mieste, novatorė savo srityje. Pakeitusi nusistovėjusius stereotipus, įdiegė į šį specifinį verslą naujovių ir užtikrino kompleksinį  paslaugų teikimą.

Ilgametė patirtis leido tobulėti, todėl 2004 m liepos 17 dieną “Nutrūkusi styga“ atidarė naujus modernius laidojimo namus Ąžuolyno g. 10, Vilniuje, o 2012 m. rugpjūčio 14 d. – Veisiejų g. 36, Druskininkuose. Laidojimo namai paslaugų kokybe, įvairove bei gausa išsiskiria visose Baltijos šalyse. Juose įrengtos erdvios akustinės šarvojimo salės su oro kondicionavimo ir kaitos sistemomis, poilsio zonomis artimiesiems. Modernūs pastatai, šviesiomis pastelinėmis spalvomis dekoruotas vidus sukuria jaukią, raminančią, neslogią aplinką.

Veikla ir teikiamomis paslaugomis „Nutrūkusi styga“ nekonkuruoja nei su viena analogiškas paslaugas teikiančia kampanija, įmonei svarbiausia – pagalba žmonėms sunkią akimirką.

Žmonių rūpesčius skausmo metu laidojimo namai su visa atsakomybe prisiima sau ir sprendžia su laidotuvėmis susijusius klausimus. Sąžiningas, greitas ritualinių paslaugų atlikimas užtikrina teikiamų paslaugų aukštą lygį, kompleksiškumą ir profesionalumą.

Laidojimo namai “Nutrūkusi styga” savo buvimu ir užuojauta žmogui bei pagarba mirusiajam visada išliks pagalbos kelyje skausmo ištiktiems žmonėms.